До святого Миколая на Прикарпаття надійшло більше 25 тисяч листів [відео]

    Улюбленець українських дітей мешкає ось у цій казковій хатинці. У маєтку Чудотворець оселився майже 10 років тому. Тут у нього свої покої, музеї, робочий кабінет та кімната, де разом із помічниками він пакує подарунки. Запевняє – вистачить для всіх.

    Святий Миколай: «Вже мішки повні. Це для милосердних дітей, це для слухняних. Ну а для пустунів так само є гарні різочки, але надіюсь, що ніхто не отримає різочки. Тому що дуже багато діток пообіцяли, що будуть виправлятися».

    Особливе місце у маєтку Святого Миколая займає пошта. Сюди надходять листи з побажаннями з усіх куточків України. Загалом, їх тут понад 25 тисяч. І жоден лист, запевняє Миколай, не залишиться без відповіді.

    Помічники Святого Миколая кажуть – пишуть святому і діти, і дорослі, просять переважно про здоров’я для близьких та миру в родині. 

    Уляна Третяк, помічниця Святого Миколая: «Дуже різноманітні бажання. Дуже часто приходять листи від дітей, які просять повернути батьків з-за кордону з заробітків, також просять здоров’я для сім’ї, щоб батьки не сварилися. Ну, такого плану, більш морального, духовного».

    Усі листи помічники Миколая обов’язково реєструють, сортують за областями та передають Чудотворцю – останні кілька тижнів він особисто на них відповідає.

    Святий Миколай (читає): «”Любий отче, Миколаю, цілий рік я була слухняна, добре вчилася, допомагала у всьому батькам і бабусі. Миколаю, якщо Ваша ласка, чи не могли би принести мені солодощі, книжки-цікавинки, нарядне платтячко. Для найдорожчих мами і тата дай здоров’я”. Дорога Анастасія, вітаю тебе з Різдвом Христовим і Новим роком, бажаю тобі здоров’я, здійснення всіх твоїх найзаповітніших мрій».

    А ще бажає дітям і дорослим справді вірити у дива. Адже в ніч на 19 грудня, якщо дуже захотіти – можна позбутися усіх поганих звичок та думок.

    Наталка Коцкович, Ярослав Мотрук, Прикарпаття, 5 канал

     

    Попередній матеріал
    Кличко: дії влади на проблемних округах – репетиція президентських виборів
    Наступний матеріал
    Льовочкіну в заступники призначили Чмиря
    Теги:
    Loading...