До рекордного телемарафону 5 каналу долучилися ще УНІАН та газета "Сегодня"

  До телемарафону “Українська Незалежність”, що має потрапити до Книги Рекордів Ґіннеса, долучилися інформаційна агенція УНІАН та газета “Сегодня“.

  А вчора, 9 серпня, до рекордного марафону приєдналися відомі інтернет-видання Корреспондент.Net, LB.ua, “Главком”, а також радіостанція “Ера-FM“.

  Взяти участь у рекордному телемарафоні “5 канал” запрошує всі ЗМІ. Долучитися можна в будь-який момент – аж до початку марафону.

  Нагадаємо, з 23 по 25 серпня 2011 року, вперше в історії України, в ефірі «5 каналу» відбудеться телевізійний марафон «Українська Незалежність», присвячений 20-й річниці Незалежності України. Марафон триватиме понад 50 годин безперервного ефіру.

  «5 канал» вже отримав від «Книги рекордів Ґіннеса» підтвердження про прийняття заявки на встановлення рекорду, який має увійти в світову історію як найдовший в світі телевізійний марафон у форматі ток-шоу, зареєстрований «Книгою рекордів Ґіннесса». Для реєстрації рекорду «5 канал» також запросив представників Національного реєстру рекордів України.

  Попередній матеріал
  Новий різновид оливкової олії створили в Хорватії
  Наступний матеріал
  Ілляшенко:«Глобальна економіка» не піддається таким гігантам як США, Китай, Бразилія…
  Теги: