5.ua

До Ради прийшли активісти із помідорами - їм заважають невідомі в цивільному

  Проконтролювати, щоб депутати антикорупційні закони таки прийняли, до парламенту прийшли активісти. Вони принесли з собою 200 кілограмів помідорів – на випадок, якщо депутати не проголосують, щоб закидати обранців овочами.


  Щоправда, довезти відра з помідорами до самих стін Ради активістам не вдалося, хоча вони кажуть, що погодили акцію з міською владою.

  Проте, дорогу людям перекрили працівники ДАІ і не пропустили автівки до Ради. А вже згодом, коли активісти вирішили таки донести помідори в руках – у Маріїнському парку з кущів вийшли невідомі, вирвали та порозсипали відра з помідорами. Вони нічого не пояснили і сховалися за спинами правоохоронців, які чергували поблизу парламенту і не втручалися.

  Громадська активістка Олександра Устінова обурюється: "Ось тут прямо на мене, як на дівчину, налетіли люди, не представляючись ніким – почали вихвачувати з рук і викидати помідори. Чесно – це є протиправно, тому що в нас є дозвіл на проведення акції".

  Нагадаємо, сьогодні депутати на позачерговому засіданні Верховної Ради мають розглянути пакет антикорупційних законопроектів від уряду та Президента. Наразі засідання вже розпочалось. На момент його початку в залі "під куполом" зареєстровано 232 депутати.
  Попередній матеріал
  З лівійського полону звільнено 18 українців
  Наступний матеріал
  Джемілєв розповів про стратегії Росії щодо кримських татар
  Теги:
  Loading...