5.ua

До прокуратури дійшло – свободівець не намагався вбити сніжкою регіоналку Горіну [відео]

  Депутатку Ірину Горіну не намагалися вбити сніжкою торік у квітні. Прокуратура не знайшла складу злочину в діях обвинуваченого Сергія Бойка. Тож клопотала про скасування висунутої проти нього статті за замах на життя державного діяча.

  Через це суд над свободівцем перенесли на 29-те січня. Утім, проти Бойка залишаються відкритими провадження ще за двома статтями. Вони стосуються подій 18-го травня минулого року, під час київської акції «Вставай, Україно». Тоді, членам всеукраїнського об’єднання "Свобода" закинули побиття невідомих молодиків, які керували броньовиком. Разом із Бойком у справі фігурують і свободівці Ярослав Лисенко та Віталій Грузинов. На сьогоднішнє ж засідання свідки, які мали підтвердити провину активістів, не з’явилися.

  Підтримати обвинувачених прийшли більше сотні їхніх прибічників. Вони влаштували пікет під приміщенням Печерського районного суду та назвали звинувачення активістів безпідставними. Люди наголосили: Лисенко, Бойко та Грузинов намагалися захистити присутніх на акції журналістів та простих громадян від так званих «тітушків».

  Сергій Бойко, обвинувачений, член ВО «Свобода»: «Ми через те, що намагалися захистити громадян і журналістів від звірячого побиття, що мали насправді робити правоохоронні органи, а вони абсолютно не реагували – за це нас намагаються і засудити».

  Ярослав Лисенко, обвинувачений, член ВО «Свобода»: «Це все закінчиться пшиком. Насправді ніяких кримінальних справ немає. Ніякого побиття немає. Сам Лобатюк, який нас звинувачує, і Горіна – вони плутаються в тих показах».

  Людмила Осінська, прес-секретар прокурора Шевченківського району: «Оскільки під час допиту обвинувачених і свідків було встановлено відсутність складу злочину, передбачених цією статтею, у діях Бойка, але всі інші статті обвинувачення залишаються й судовий розгляд продовжується у даній справі».

  Попередній матеріал
  Азаров вважає, що опозиція діє не проти нього, а проти України [відео]
  Наступний матеріал
  Регіонали знову погрожують прийняти бюджет поза межами ВРУ [відео]
  Теги: