До пошуків активіста Луценка долучився Яценюк

  До пошуків активіста Ігоря Луценка долучився і лідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк. Зокрема, політик звернувся до керівників Генпрокуратури й СБУ з вимогою терміново розслідувати факт зникнення активіста. Тим часом столична міліція повідомила «5 каналу», що заяву про зникнення зареєстрували і наразі тривають пошуки. Вночі Ігор Луценко привіз на машині потерпілого в офтальмологічне відділення Жовтневої лікарні Києва. Згодом надіслав повідомлення своєму адвокатові, в якому повідомив, що на нього чекали четверо у цивільному. До лікарні одразу ж відправилися активісти, втім ані Луценка, ані потерпілого там вже не знайшли.

   

  Марія Лебедєва, громадська активістка: «Подали заяву про злочин, про викрадення людини. Не зареєстровано затриманих за такою фамілією у Печерському і Шевченківському райвідділі. Заїжджали на провулок. Там теж не має. Жодної інформації офіційної про те, де вони знаходяться - немає. Ніхто не дає».

  Олександр Радкевич, співробітник прес-служби ГУ МВС Києва: «Факт нам відомий. Ми його зареєстрували згідно вимог чинного законодавства. Проводимо ряд необхідних слідчих заходів. Робота проводиться, но поки результату вам позитивного дати не можу».

  Попередній матеріал
  Арбузов скасував свою участь у Всесвітньому економічному форумі в Давосі
  Наступний матеріал
  Депутати Київради вимагають призначити голову столичної міліції, а також чільника КМДА [відео]
  Теги:
  Loading...