Василь Грицак
Василь Грицак СБУ

До Міжнародного суду ООН передали докази причетності військових РФ до обстрілу Маріуполя – СБУ

Нині подібну роботу спецслужба проводить щодо обстрілів Краматорська

Служба Безпеки України передала до Міжнародного суду ООН докази причетності російських військових до обстрілу Маріуполя у січні 2015 року. Крім того, ці матеріали є в розпорядженні ще понад 180 міжнародних організацій. Про таке повідомив очільник відомства Василь Грицак під час робочої поїздки до Черкас.

"Безпосередню участь в організації та самому обстрілі мікрорайону Східний у Маріуполі, про причетність до цього збройних сил РФ. Станом на сьогодні ці матеріали передані в ООН та надіслані до 184 міжнародних українських установ за кордоном та організацій", - заявив Грицак.

Він також повідомив: "Така ж робота проводиться по збору доказів стосовно обстрілів міста Карматорськ".

Нагадаємо, мікрорайон Східний у Маріуполі окупанти накрили "Градом" 24 січня 2015 року. Загинуло тоді 29 людей, майже сотня - були поранені. Пошкоджені близько 200 будівель. Слідчі СБУ встановили: операцією керували кадрові військові Російської Федерації. Зокрема, генерал-майор Степан Ярощук та підполковник Олександр Цаплюк. Серед безпосередніх виконавців обстрілу Маріуполя - також кадрові російськи військові, про що свідчать їх перехоплені телефонні розмови.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Докази причетності російських військовиків до обстрілів Маріуполя – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Окупант намагався витіснити підрозділи ЗСУ з позицій – українські бійці зазнали втрат
Наступний матеріал
Кривавий напад у Парижі: чоловік із ножем накинувся на людей, вигукуючи "Аллах Акбар"