5.ua

До лав Збройних сил вже мобілізовано 19 тисяч осіб

  На сьогодні до лав Збройних сил України мобілізовано 19 тисяч військовозобов`язаних громадян, що становить 85% від плану часткової мобілізації.

  Про це секретар РНБО Андрій Парубій сказав на брифінгу у Верховній Раді, повідомляє УНІАН.

  За його словами, відповідно до оперативних даних, Росія не відводить свої війська від кордонів України, а лише здійснює їхню ротацію.

  Крім того, дуже часто російські військові демонструють свою присутність, або вчиняють дії з елементами залякування чи провокацій.

  Парубій наголосив, що таким чином «можна констатувати, що їхні (російські) війська перебувають в стані бойової готовності. І те, що говорить Путін, не відповідає дійсності».

  Нагадаємо,  17 березня в.о. президента України Олександр Турчинов підписав указ про часткову мобілізацію. Згідно з документом, часткова мобілізація оголошена ”у зв`язку з різким ускладненням внутрішньополітичної ситуації, втручанням РФ у внутрішні справи України, зростанням соціальної напруги в АРК та місті Севастополі й відповідно до пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106, статті 112 Конституції України. Мобілізація проводиться протягом 45 діб із дня набуття чинності цього указу. Цього ж дня парламент прийняв закон про затвердження Указу в.о. президента України ”Про часткову мобілізацію” (№ 4466) і він набув чинності.

  Попередній матеріал
  Кабмін планує продати половину автопарку
  Наступний матеріал
  Депутат ЛДПР зняв кліп "Крим"
  Теги:
  Loading...