До Києва прибув Вифлеємський вогонь миру

  Пластуни передали традиційне різдвяне полум`я - громаді міста Києва, представникам релігійних організацій та пластунам, що приїхали з різних куточків України.

  Передріздвяна традиція – поширювати світом полум`я з місця, де за переказами, народився Ісус Христос - триває з 1986 року.

  Традиція передавати Вифлиємський вогонь миру розпочалась 1986 року у Австрії. В Україні ця акція проводиться українськими пластунами вже 13 рік поспіль. Цьогоріч естафета стартувала з Українського дому. До Різдва орагнізатори сподіваються силами своєї організації поширити Вифлиємський вогонь по лікарнях, сиротинця, церквах та школах.

  Віта Жуковська, пластунка: "З Вифлиєму Вогонь передають  до Австрії - куди з`їзджаються пластуни - скаути з різних країн і приймають цей Вогонь потім вони їдуть до себе на батьківщину і передають там цей Вогонь по Церквах, а Церкви передають людям для того, щоб люди знали, що вони не одні, відчували тепло людей, що є поруч".

  Станіслав Андрійчук: "Ми пренесем цей Вогонь в сиротинці, в лікарні,  а також попросимо, щоб пластуни - попросили батьків і разом при несемо додому цей Вифлиємський вогонь, щоб він як умога більше був у всіх і відповідно приніс миру, добра, злагоди і любові".

  Попередній матеріал
  Казахстан: затримано кілька учасників протестів у Жанаозені
  Наступний матеріал
  У Одесі пропонують ялинки на прокат [відео]
  Теги: