До 10 жовтня подовжили перебування під вартою Діденка

  До 10 жовтня - подовжили перебування під вартою - колишнього заступника чільника Нафтогазу Ігоря Діденка та екс-глави митної служби Анатолія Макаренка.
  Адвокат останнього зауважив: захист надав суду документи, за якими екс-глава митної служби - не винний. Проте Феміда - не взяла їх до уваги. А от адвокати Діденка - про засідання суду дізналися за півгодини до його початку.

  Ігор Спепанов, адвокат Ігоря Діденка: "У нас до граничного срока меры пресечения было достаточно много времени, и по этому это было для нас как снег на голову. Мы бежали в этот суд со всех концов города. Благо судья не пошла на то, чтоб без нас рассматривать дело. Хотя Диденко был  в зале и она могла дело рассмотрет. Заседание происходило как всегда в виде фарса".

  Юрій Сухов, адвокат Анатолія Макаренка: "Апеляцию мы, естественно подадим в трехдневный строк, решение у нас есть на руках. Я думаю, что скорее всего застра апеляция будет подана в апеляционный суд. Надеюсь, что апеляционный суд более квалифицировано подойдет к рассмотрению этого вопроса".

  Нагадаємо, напередодні, Шевченківський райсуд Києва -підтвердив рішення Стокгольмського арбітражу. Йдеться про борги Нафтогазу перед РосУкрЕнерго.

  За рішенням суду, НАК має повернути швейцарському трейдерові - одинадцять мільярдів кубів газу і сплатити пеню. Тоді як уряд раніше заявляв, що держава не має можливості повернути трейдерові - визначені обсяги палива. Газову справу розслідує СБУ. За її фактом арештовані колишний заступник керівника компанії Ігор Діденко, та колишній заступник керівника Київської енергомитниці Тарас Шепітько.

  Попередній матеріал
  Два потяги впали у річку у Китаї (відео)
  Наступний матеріал
  Протести у киргизькому місті Ош
  Теги: