5.ua

До 1 жовтня усім переселенцям обіцяють надати приміщення для зимівлі

  До 1 жовтня підготують усі приміщення для зимування переселенців. Таке обіцяють у Міжвідомчому координаційному штабі з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення Антитерористичної операції та тимчасово окупованої території.


  За наданою інформацією, зараз перевіряють технічний стан будівель, у яких можна розмістити близько 18 тисяч осіб. Тривають і ремонтні роботи. У відомстві повідомили, що у приміщеннях, не пристосованих до зими, зараз мешкають 12 тисяч переселенців зі Сходу. Водночас, чимало людей повертаються на Донбас, зауважили у координаційному штабі.

  "У нас є поадресно кожний об'єкт, який може прийняти ту чи іншу сім'ю, чи того чи іншого громадянина на зимовий період. Крім Донецької, всі інші області вирішили питання щодо переміщення з тих будиночків тимчасових в межах регіону в теплі, нормальні умови з опаленням, електроосвітленням і з відповідними умовами життєзабезпечення", – запевнив Василь Стоєцький, керівник Міжвідомчого координаційного штабу.

  Нагадаємо, за даними ООН кількість внутрішніх переселенців в Україні досягла 900 тисяч осіб.
  Попередній матеріал
  Україна збирається ввести санкції проти тисячі людей
  Наступний матеріал
  900 першокурсників академії внутрішніх справ склали присягу на вірність Україні
  Теги:
  Loading...