5.ua

Дніпропетровців обурила російська пропаганда на обласному телеканалі

  Кілька десятків активістів дніпропетровського Євромайдану прийшли пікетувати обласний державний телеканал. Люди обурені тим, що керівну посаду на ТРК обіймає член Партії регіонів. Також пікетувальники обурені демонстрацією в ефірі радянських фільмів.

  Крім того, активісти вимагали відставки гендиректора Валентина Чанглі. Проте він наголосив: піде з посади, лише якщо його звільнить безпосереднє керівництво – Держтелерадіокомпанія. Водночас, пообіцяв раз на тиждень зустрічатися з людьми, щоб корегувати інформаційну політику телеканалу.

  Сергій Карноза, громадський активіст: "Цей телеканал треба переформатовувати, і для цього, щоб він не працював на ту політичну силу, яка ще не пішла, але ми сподіваємося, що вона скоро піде. Для того, щоб створити нові ідеї, потрібні нові люди…"

  Валентин Чанглі, генеральний директор Дніпропетровської державної телерадіокомпанії: "Я не вижу абсолютно никакой причины, почему мы не имеем право показывать хорошие советские фильмы. Есть определенные претензии, что касается какой-то политической позиции, есть претензии, что люди не хотят видеть те митинги новороссийские, которые проходят в области – но, послушайте, они есть, и журналисты обязаны об этом рассказывать".

  Попередній матеріал
  ЗМІ оприлюднили російські плани захоплення більшої частини України
  Наступний матеріал
  Обама: Росія повинна зрозуміти економічні та політичні наслідки дій в Україні
  Теги:
  Loading...