Дніпропетровці зібрали 8 тис гривень на лікування цуцика [відео]

  Вісім тисяч гривень зібрали за два дні небайдужі люди на лікування цуцика у Дніпропетровську. Песика з переламаним хребтом знайшли у сміттєпроводі. Зараз собака одужує у ветлікарні та чекає на турботливого господаря.

  Дворняга Петруша не може ні ходити, ні сидіти — тільки лежати, в неї зламані кілька хребців. Пес вже переніс складну операцію і нині проходить курс реабілітації. Ветеринари кілька разів на день роблять тваринці масаж і електромагнітними імпульсами тренують м’язи.

  Ярослава Соколова, асистент ветеринара: "Из-за того, что проводиться миостимуляция, у нее появляется подёргивание задней конечности. Это идет стимуляция мышц, чтобы не произошла полная атрофия, чтоб она в дальнейшем могла иметь хоть какие-то шансы на нормальную жизнь".

  Операцію зробили цуцику не одразу, а через кілька днів після травми. Деякий час люди, які знайшли Петрушу, лікували її самостійно. Тепер песик проходить реабілітацію, яка коштує дорожче за операцію.

  Євген Горовий, ветеринар: "Самое дорого – это уход который непрерывный. Животное нужно мыть, постоянно держать в сухости, его нужно как можно чаще двигать…Поэтому для реабилитации животного был предложен стационар".

  Щоб знайти тисячі гривень на лікування Петруші, добровольці розмістили історію цуценяти у соціальній мережі. Відгукнулися чимало небайдужих. Сімдесят п’ятеро користувачів зібрали разом близько восьми тисяч гривень.

  Тетяна Ларіна, волонтер: "Люди со всей Украины писали всякие теплые слова мне, пожелание выздоровления животному… Дрожь была по коже, когда люди начали звонить, начали присылать переводы на карточку. Помощь шла постоянно, двое суток,  у меня просто пикал телефон, что вам зашло 20 грн, 50, от той, от той, для Петруши, для Петруши".

  Тепер волонтери звітують в інтернеті про здоров`я та витрачені гроші на Петрушу. Тисячі людей бачать чеки та читають, як проходить реабілітація цуцика. Коли песик одужає, сподіваються знайти йому турботливого господаря.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У США чоловік упіймав семирічну дівчину, яка впала з третього поверху
  Наступний матеріал
  У Манхетені у шахту ліфта провалилося авто
  Теги: