5.ua

Дніпропетровці збирали ручки – щоб Янукович мав чим підписати угоду про асоціацію [відео]

  Кулькову ручку в обмін на наліпку з написом про підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом. Таку акцію провели у Дніпропетровську.

  Активісти просили перехожих, які підтримують прагнення України до вступу в ЄС, віддати свою ручку для письма – їх назбирали майже півсотні. Натомість – дарували наліпку-зірку з написом «Я уповноважую Президента підписати угоду про асоціацію між Україною та ЄС». Долю документа визначатимуть наступного місяця у Вільнюсі. Зібрані ручки передадуть у секретаріат Президента.

  Анатолій Кулинич, учасник акції: «В мене одна ручка, вона мені потрібна. Це не в ручці справа – справа, як кажуть, в головах… Частина України не хоче в ЄС, особисто я – хочу… Хтось вивчає тільки російську. Я вивчаю і англійську, і німецьку, і українську».

  Вероніка Комісарова, учасниця акції: «У нашего Президента всякое бывает. Наша ручка его выручит в сложной, непонятной для него ситуации».

  Віктор Романенко, організатор акції: «Ручок може і замало, але щоб підписати Президенту асоціацію, я певен, вистачить… Ми передамо ці ручки Президенту, і, я думаю, він знайде з цих тридцяти-сорока ручок ту, яка йому знадобиться для підписання, для цього історичного підпису».

  Попередній матеріал
  Янукович розповів лідерам СНД, як їм вигідна євроінтеграція України [відео]
  Наступний матеріал
  В Одесі заарештували 4-х прихильників Маркова за бійку з міліцією