5.ua

Дніпропетровський стадіон перетворять на вертодром для доставки поранених бійців АТО

  Спортивний стадіон у центрі Дніпропетровська планують переобладнати під майданчик для гвинтокрилів, які привозять поранених із зони АТО.


  Це дасть можливість швидше доправляти вояків із тяжкими пораненнями до обласної лікарні імені Мечникова. Адже зараз постраждалих бійців до медзакладу везуть із аеропорту, а це – 15 кілометрів.

  Боєць спецпідрозділу Олександр із пораненням у сонну артерію в лікарні вже четвертий день. Під час транспортування чоловік втратив багато крові, адже дорога з аеропорту до лікарні завдовжки 15 кілометрів.

  Ці кілометри для деяких вояків стають смертельними, розповідають волонтери. Вперше про необхідність вертолітного майданчика неподалік лікарні імені Мечникова заговорили місяць тому, коли дорогою з аеропорту до медзакладу помер один із бійців.

  Лікарі погоджуються – що швидше доправлять пораненого, то більше у них шансів на порятунок.

  Волонтери запропонували майданчик за п'ятсот метрів від медичного закладу – стадіон Національного університету фізичного виховання.

  Волонтери звернулися до облдержадміністрації, щоб отримати дозвіл на переобладнання стадіону. Чиновники поки що не дали відповіді, а от власники об'єкта та спортсмени, які тут тренуються, бути по сусідству з вертолітним майданчиком готові.

  Волонтери розповідають: готові оплатити переобладнання стадіону. І додають, якщо не отримають погодження від чиновників, будуть змушені порушувати закон і діяти без дозволу влади, аби лишень урятувати життя українських вояків.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Рада не пустила Яценюка у відставку
  Наступний матеріал
  Київ вимагає Москву пояснити нагромадження військ на кордоні
  Теги:
  Loading...