Дніпропетровський ентузіаст влаштував безкоштовний прокат велосипедів [відео]

  Безкоштовний прокат велосипедів. Така послуга доступна тепер мешканцям Дніпропетровська. Автор ідеї знаходить поламані "України", ремонтує і дає людям для прогулянок. Він переконаний – це допоможе популяризувати велоспорт та підштовхне владу зайнятися створенням інфраструктури для екологічного транспорту.

  Ось такий двоколісний транспорт Євген Хіль зібрав із старого гірського велосипеда та нових запчастин. Чоловік переконує – вийшов простий, але надійний варіант для прогулянок у парку.

  Рами та колеса від стареньких моделей "України" та "Десни" Євгену принесли люди, які дізналися про ініціативу у соціальних мережах. Чоловік їх чистить, збирає у повноцінні веломашини та фарбує. Для улюбленої справи грошей не шкодує.

  Євген Хіль, автор ідеї: "Один велосипед, его покраска и реставрация, обойдется от 50 до 70 гривен, может быть вот так".

  Залізних коней, яким чоловік подарував друге життя, він дає велосипедистам для безкоштовного катання протягом трьох годин. Щоправда, щоби запобігти крадіжкам - видає велосипеди під грошову заставу, яку після катання повертає.

  Дмитро Кошель: "Понятное дело, бюджетная модель, это понимать можно, но тут самое большое преимущество – бесплатно, поэтому даже очень не плохо".

  Сам автор ідеї не має власного авто та не любить громадський транспорт, тож майже завжди пересувається містом на двоколісному.

  Євген Хіль, автор ідеї: "Хочется популяризировать велосипед среди жителей нашего города, хочется, чтоб люди занимались этим видом, как спортом, как транспорт использовали".

  Євген сподівається - чим більше людей їздитиме на велосипедах, тим швидше міська влада облаштує  місті велодоріжки.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Сирійські хакери зламали мікроблог "Associated Press"
  Наступний матеріал
  Міліція взялась з`ясувати обставини конфлікту в ТВі
  Теги:
  Loading...