5.ua

Дніпропетровську волонтерку Тетяну Ричкову нагородили орденом Княгині Ольги

  Орденом Княгині Ольги третього ступеня нагородили дніпропетровську волонтерку Тетяну Ричкову.


  Державну нагороду від Президента України їй вручили за благодійну діяльність. Орден для Тетяни виявився сюрпризом. Вона зізнається – не здогадувалася, навіщо її викликали до облдержадміністрації.

  Керівник апарату Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан не скупився на слова подяки: "Мы вручаем тебе эту награду. Мы считаем, что ты – настоящий пример женственности, мужества, пример для многих женщин нашей страны, пример патриотизма. Спасибо тебе и таким людям, как ты".

  Волонтерка ж, у свою чергу, подякувала народу України за підтримку: "Спасибо огромное народу Украины – без них мы бы ничего… Волонтеры слово было бы, мы бы старались… Приятно, конечно, но я думаю, что все мы это делаем не за какие-то награды – хотим, чтоб скорей это все закончилось, в конце концов, потому что я очень сильно переживаю за наших ребят…"

  Нагадаємо, Тетяна Ричкова допомагає українському війську від початку АТО – щотижня їздить на Схід і самостійно доправляє десантникам 25-ї десантної бригади автівки, засоби зв'язку, одяг, медикаменти та запчастини. 17-го серпня на передовій від поранення ГРАДом загинув чоловік Тетяни – Вадим Ричков, який пішов добровольцем до 25-ї бригади. Та навіть попри втрату, жінка не припинила волонтерську діяльність.  Попередній матеріал
  Українські воїни відбили черговий штурм донецького аеропорту - РНБО
  Наступний матеріал
  Терористи атакували прикордонний пункт на Донеччині
  Теги:
  Loading...