Дніпропетровську бракує велодоріжок

  Дніпропетровську бракує велодоріжок. Про це заявляють громадські активісти. Листа з пропозицією створення окремих ділянок дороги для двоколісних велосипедисти передали до мерії. Натомість чиновники пропонують їм самим взятися за цю справу.

  Велосипедист: "Вот смотрите, это наши ливневки, они невероятно опасны для велосипедиста, поскольку мы можем лишиться не только своей технике, но и своего здоровья, а даже свернуть шею".

  Дніпропетровець Павло Гузченко щодня їздить на роботу на велосипеді. Каже: щоразу  наражає себе на небезпеку.

  Павло Гузченко, велосипедист: "Нет велодорожек, нет безопасных ливневок, нет надлежащихусловий в правилах движения, где велосипедисту можно поворачивать с левого ряда и чувствовать себя безопасно на перекрестках".

  Натомість інпектори ДАІ запевняють:  велосипедисти на дорогах найменший їхній клопіт. Утім, погоджуються, ліпше якби для них були окремі траси.

  Володимир Лебедєв, начальник відділу профілактичної роботи ГУ МВС у Дніпропетровській області: "В Днепропетровской области дорожно-транспортные происшествия с участием велосипедистов составляют ровно 5% от общего количества ДТП".

  Любителі двоколісних обурюються: у місті-мільйоннику немає жодної велодоріжки. І пішли з листом-проханням до міських чиновників. Міська влада проблеми не заперечує. Проте чиновники пропонують велосипедистам самим взятися за її вирішення - позмагатися за ґрант на створення проекту з облаштування велодоріжок.

  Ірина Зайцева, заступник міського голови Дніпропетровська: "Мы хотим еще и деньги ребятам дать, чтоб поддержать их инициативу, пусть готовят свои предложения, собирают информацию, связываются по интернету, по телефону с другими странами, находят предложения в архивах, где они есть, какие, все обобщают и дают готовый проект городской власти".

  Проте радіти велосипедистам не радять. Бо лише рік піде на створення проектів, а потім - ще стільки ж часу - облаштовуватимуть доріжки. І - лише якщо будуть гроші у бюджеті.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  ВР, Кабмін та Президент лідери недовіри серед українців
  Наступний матеріал
  Перший комерційний вантажний космічний корабель "Дрегон" приводнився у Тихому океані
  Теги: