5.ua

Дніпропетровські "ультрас" вп'яте зібрали гроші для допомоги українським військовим

  Фанати дніпропетровського футбольного клубу "Дніпро" зібрали допомогу для військовослужбовців, які воюють з прихильниками відділення Донбасу від України.


  Як повідомляє ТСН, за три дні з початку акції, оголошеної у соцмережах, дніпропетровським "ультрас" вдалося зібрати майже 70 тисяч гривень. На них було закуплено 20 бронежилетів, каски, наколінники, спальні мішки, медикаменти і харчі. До речі, допомогу в зону бойових дій дніпропетровські любителі футболу відправляють вже вп'яте.

  Необхідні предмети отримають військовослужбовці 93-й військової бригади. За словами ініціаторів акції, вони, незважаючи на небезпеку, повезуть і роздадуть допомогу самостійно, щоб переконатися, що вона потрапила в руки саме тих, хто в ній насправді потребує.

  "Надходять тривожні сигнали про те, що ця допомога не доходить, що хлопці потребують і хотілося б передавати з рук в руки те, що реально потрібно хлопцям, які стоять на блокпостах, охороняють кордони і так далі", - зазначив координатор акції, представник фан-руху "Дніпра" Родіон Кудряшов.
  Попередній матеріал
  Генконсул України провідав земляків, які вижили у масштабній аварії в Польщі
  Наступний матеріал
  Львів'яни пропонують киянам перепоховати у столиці прах Євгена Коновальця