5.ua

Дніпропетровські міліціонери затримали зловмисників, які пошкодили нафтогазопровід державного значення

  Повідомлення про пошкодження нафтогазопроводу "Кременчук-Херсон" надійшло до чергової частини міліції від охоронця близько 3-ї ночі. Шестеро чоловіків встигли пошкодити трубопровід, але ще  на місці злочину були затримані та доставлені до Софіївського райвідділу міліції (Дніпропетровська область).


  Відповідну інформацію про злочин повідомила прес-служба МВС 12 вересня.

  Затриманими виявилися жителі м. Кривий Ріг. Вони розповіли, що для виконання роботи розподілили між собою обов’язки. Так, один чоловіків укладав трубу, інші працювали копачами.

  Під час огляду місця злочину було вилучено 15-метровий шматок пластикової труби, на півтора метри закопаний у землю, та вантажний автомобіль з ковшем. Наразі встановлюються всі обставини події.

  "За пошкодження нафтогазопроводу чоловікам загрожує відповідальність за ч. 1 ст. 292 Кримінального кодексу України, що карається штрафом від 100 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2-х років, або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк", - підкреслено у повідомленні правоохоронного відомства.

  Раніше повідомлялось про плани з підсилення охорони прикордонних територій у Одеський області.

  Нагадаємо, у Маріуполі СБУ знешкодила диверсійну групу, яка працювала на Росію.
  Попередній матеріал
  "5 канал" відновив мовлення після "мінування"
  Наступний матеріал
  На Закарпатті зросли надходження від плати за землю
  Теги:
  Loading...