Дніпропетровські чиновники оштрафували містянина за самовільний ремонт дороги [відео]

  Перш ніж займатися благоустроем у рідному місті - поцікавтеся, у скільки це вам обійдеться. У Дніпропетровську на тисячу сімсот гривень оштрафували чоловіка за те, що той без відома чиновників закрив кришкою відкритий каналізаційний люк та самотужки златав дірки у асфальті навколо нього.

  На вулиці Гвардійський, що на околицях Дніпропетровська, близько двох десятків відкритих люків. Люди неодноразово скаржилися до міськводоканалу. Відповідь - грошей на нові накривки немає. Тож, Олександр Лобач вирішив самотужки привести до ладу відкритий люк біля власного будинку: накрив його кришкою та залатав яму в асфальті навколо отвору. Районні чиновники ініціативі чоловіка не зраділи.

  Олександр Лобач, мешканець Дніпропетровська: "При выполнении этих работ приехала комиссия из Ленинского района и составили акт, когда я пошел разбираться - меня оштрафовали на 1700 грн. Оштрафовали за то, что лежали стройматериалы для выполнения работ этих, здесь лежали три ведра щебня".

  І хоч Олександр запевнив комісію, що прибере після себе - йому виписали максимальний штраф. Причина - чоловік не погодив свої дії із управлінням благоустрою міста.

  Олександр Федоренко, заступник голови Ленінської райради: "Он обязан был брать разрешение на выполнение строительных работ, там проходит и газопровод, и водопровод рядом, так что в любом случае он должен согласовать. Он не просто люк, он бетонирование проезжей части делал глубиной до 200-300 милиметров".

  Михайло Огнєвий, заступник начальника управління контролю за благоустроєм міста: "Для восстановления разрушенного аварийного колодца он мог произвести за текущий день, восстановить его, разрешение не надо… Раскопок он никаких не вел, единственное, что было восстановлена крышка люка, земельных работ не проводились".

  Юристи радять Олександру звертатися до суду і вимагати відшкодування збитків, а також відкриття кримінальної справи проти чиновників за фактом недбальства та зловживання службовим становищем.

  Ілля Бондар, юрист: "А вот эти должностные лица, которые наложили штраф, должны быть привлечены к уголовной ответственности - во-первых, за бездействие по поводу закрытых люков…А пункт второй - у них злоупотребление служебным положением… Они препятствуют нормальному развитию города, они не только не выполняют свои обязанности, но еще и другим мешают".

  Олександр Лобач штраф сплачувати не збирається - уже подав скаргу на районну владу до прокуратури міста.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровск, "5 канал".

   

  Попередній матеріал
  Посольство США в Каїрі - в облозі натовпу протестувальників
  Наступний матеріал
  Ердоган: режим Асада в Сирії потрібно замінити на демократичний
  Теги: