5.ua

Дніпропетровська облрада підтримала Януковича, але не розганятиме мітингів [відео]

  Депутати звернулися до президента, уряду та Верховної Ради з проханням вжити всіх законних засобів для стабілізації порядку в країні та не допустити провокацій. Водночас, депутатська більшість – а це члени Партії Регіонів висловили підтримку президенту щодо непідписання угоди про асоціацію з ЄС у Вільнюсі.

  Дмитро Колесніков, голова Дніпропетровської облдержадміністрації: «Если сегодня их не остановить, они поставят крест на нашем будущем и, уважаемые коллеги, самое страшное – на нашем сегодняшнем днем, на нашем настоящем. Для меня, как для руководителя области, стабильность в регионе и безопасность наших жителей, наших граждан – самый первый и самый главный приоритет».

  Владислав Романов, депутат Дніпропетровської обласної ради, фракція «Фронт змін»: «Не нужно спешить с такими вот вещами, потому что завтра они будут использованы для того, чтоб завтра «вот, нас депутаты таких-то областных советов просят срочно навести порядок», а кто этот порядок и в каком виде будут представлять – это уже, как говорится, читайте закон о введении чрезвычайного положения».

  Попередній матеріал
  Польща розробить план співпраці з Україною в нових умовах
  Наступний матеріал
  Луганські депутати хочуть зустрітись з колегами в Києві [відео]
  Теги:
  Loading...