5 канал

Для впровадження монетизації субсидій недостатньо політичної волі – "Опора"

Абсолютно реально монетизувати залишок невикористаних за субсидією коштів

Для впровадження монетизації субсидій недостатньо політичної волі. Про це в ефірі "5 каналу" заявила координатор житлово-комунальних та енергетичних програм громадської мережі "Опора" Тетяна Бойко.  

"Я підтримую Мінсоцполітики, що одночасно таку монетизацію (субсидій – 5.ua) провести неможливо, але потрібно почати з політичної волі. Так само, як у нас довгий час не було політичної волі встановити економічно обґрунтовані тарифи, встановивши ринкову ціну за газ, так само поки що немає політичної волі на таку повну монетизацію", – зазначила вона.

Бойко також сказала: "Субсидії нараховуються за соціальними нормами, але по факту. І ці соціальні норми є вищими, навіть у минулому році ми могли бачити, що це у багато разів вище, люди мали залишки 7-15 тисяч гривень ... цього року вони будуть швидше за все. Ми бачимо, що і зима тепліша, і норми завеликі, тобто в кінці люди знову матимуть якийсь залишок на своїх рахунках, і абсолютно реально цей залишок монетизувати. Тобто сказати, що у вас там лишилося 500 гривень у кінці опалювального сезону, візьміть ці 500 гривень і варіант А - просто зніміть, зробіть все, що ви хочете, і варіант Б - що ви можете на ці кошти провести заходи з енергоефективності ... це такий бонус за те, що людина економила".

Детальніше дивіться у відео.

Попередній матеріал
"Перевертні в погонах": у Нацполіції розповіли про долю 13 поліцейських – колишніх "беркутівців"
Наступний матеріал
У Кремлі відреагували на заяву Ердогана про намір повалити режим Асада