5.ua

Для участі у виборах переселенці мають зареєструватись до 20 жовтня - ЦВК

  До 20 жовтня всі вимушені переселенці, які хочуть проголосувати на парламентських виборах, мають зареєструватися у відділах ведення реєстру виборців.


  Після 20 жовтня заявити про своє право виборця буде складніше. Про це заявили у Центральній виборчій комісії на прес-конференції у Києві.

  Всі вимушені переселенці з Донецької, Луганської областей та Автономної республіки Крим мають з паспортом громадянина України прийти до відділів ведення реєстру виборців в обласних та районних державних адміністраціях за тимчасовим місцем проживання і написати заяву. За кандидатів-мажоритарників переселенці не зможуть проголосувати, лише за партійними списками.

  У Центральній виборчій комісії підрахували: станом на сьогоднішній день зареєструвалося понад 6 тисяч громадян. Форма заяви та адреси відділів реєстрів виборців уже є на сайті ЦВК.

  Заступниця голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна пояснила: "Чому 20 число? Тому що до 26-го відділ ведення реєстру повинен надрукувати списки виборців і передати їх на виборчу дільницю. Це не штучне обмеження, це просто технологія виготовлення списків виборців. Знову ж таки, якщо буде рішення суду, то безумовно рішення суду буде виконане. Але мені здається, буде простіше, що до 20 жовтня скористатися цим механізмом".

  Попередній матеріал
  Уряд виділить ще 6 млн. євро на "Стіну" від Росії
  Наступний матеріал
  Португалія та Марокко відмовились прийняти на дозаправку літак із хворою на Еболу
  Теги:
  Loading...