5.ua

Для школярів Донбасу екранізували Конотопську битву  Конотоп обрали невипадково. Саме там 1659-го року козаки гетьмана Івана Виговського за підтримки кримських татар тріумфально розгромили багатотисячне московське військо. Тепер саме час надихатися такими історичними епізодами – наголошують автори відеоуроку.

  Історик Олексій Сокирко заохочує: "Той, хто не любить читати, може просто роздивлятися ілюстрації. Є три карти в форматі 3D, які показують три основні етапи Конотопської битви".

  До диску додається методична брошура для вчителів. Такі компактні уроки історії поїдуть, як подарунки, до шкіл Сходу і Півдня України. На черзі екранізація і Холодного Яру. Усе це громадські активісти роблять на власному ентузіазмі, збираючи гроші головно через соцмережі, а історики і художники працюють без гонорарів.

  Співачка Ірена Карпа каже: "Не тільки пам'ятати, що тебе гнобили, але важливо знати, як перемогти того, хто тебе гнобить. Оце важливо кожній дитині вселити: як можна маленькими силами, як у нашому фільмі, за допомогою голови, перемогти того, хто тупо більший – як у випадку нашому з Росією – чисельніший і по-тупому сильніший".

  Попередній матеріал
  Окупаційна влада Криму виключила Рибака зі свого "чорного списку"
  Наступний матеріал
  Донецькі сепаратисти просять в Росії кредит у $1 млрд
  Теги:
  Loading...