Платіжки
Платіжки nv.ua

"Для панікерів": в уряді розповіли про опалювальний сезон та "перевиконання" платіжок

Цього року українці сплатили більше, ніж спожили. Загалом розрахунок населення за ЖКГ становить 113%

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко прозвітував про майже про 100-відсоткову готовність до опалювального сезону. Про це повідомляє "5 канал". 

За словами Зубка, комунальники підготувалися на 95,6%. Зрештою, мають впоратися до 15 вересня.

Цьогоріч уряд на підготовку до опалення виділив 9 мільярдів гривень. Тепло ж в оселі та соціальних закладах має з'явитися вже першого жовтня.

"Ми бачимо, що стан підготовки у дитячих садках та школах, там, де триває навчальний сезон, треба прискорити темпи. Там і Тернопільська, і Черкаська область, і Київ, і Львівська область - треба прискорити процес до першого жовтня", - зазначає міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

"Хочу ще раз підкреслити, можливо, для панікерів або тих, хто хоче, щоб в Україні був перманентний хаос. Ми гідно розпочнемо і пройдемо черговий опалювальний період. Ми маємо достатньо запасів газу, у нас все буде нормально з електроенергією, у нас все має бути нормально з теплом в оселях українців", - заявив своєю чергою прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Водночас на засіданні уряду Зубко повідомив, що рівень розрахунку населення за житлово-комунальні послуги становить 113%. Тобто, цього року громадяни сплатили більше, ніж спожили.

"Як платить населення? Коли нам кажуть, що сьогодні заборгованість населення зростає за оплату комунальних послуг, то я хочу показати цифру, де в нас практично на сьогоднішній день 113% розрахування населення за ЖКП", - повідомив міністр.

Він додав, що цей показник коливається залежно від областей, але загалом у 2017 році населення сплатило за ЖКП більше, ніж спожило.

Попередній матеріал
Яскравий метеорит настрашив канадців – відео
Наступний матеріал
Лисенко: Терористи стріляють у Зайцевому й Авдіївці і вдень, і вночі
Loading...