5.ua

Для батальйону "Миротворець" придбали броньовану санітарну машину

  Армійський всюдихід, обладнаний для вивезення поранених з поля бою, відправили з Києва до зони АТО. Військову машину волонтери придбали на пожертви небайдужих українців і подарували добровольчому батальйону "Миротворець".


  Військовий медик, полковник, професор медичних наук Всеволод Стеблюк під час кривавих протистоянь на Майдані рятував людей. Після початку АТО – пішов у добровольчий батальйон МВС "Миротворець", створив при ньому мобільний шпиталь, і згодом переконався: найскладніше – саме доправити травмованих до лікарів.

  Лише десять днів знадобилося волонтерам, щоб зібрати гроші і придбати транспортер. Всюдихід із легкістю пересувається і сушею, і водою. В одній машині можна вивезти з поля бою двох поранених.

  Окрім транспортера, волонтери Євромайдану передають військовим півтори тонни допомоги: продукти, перев'язочні матеріали, медичні аптечки.

  "Комплектується шприцами зі знеболюючими, комплектується деззасобами, для того, щоб обробити збільшена кількість перев’язочного матеріалу", – описує набуте Всеволод Стеблюк.

  А волонтер медслужби Євромайдану Наталія Шолуйко розповіла про зібрані кошти: "Те що було передано, тут зібрано на Майдані, те, що потім приносили волонтери, те що ми закупали на ті кошти, котрі нам передавала діаспора, то це дуже значна сума – порядка семи мільйонів гривень".

  Медичну машину освятив церковнослужитель, а власник назвав транспортер на честь лікарської рослини – "Червоною рутою". Вже у вихідні гуманітарний вантаж та "Червона рута" дістануться зони антитерористичної операції.

  Варвара Плітус, Віктор Прокопенко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На Луганщині знищено велике угрупування російських терористів
  Наступний матеріал
  Столичний Український дім обіцяють відновити до Дня незалежності
  Теги:
  Loading...