Дізнатися більше про Україну за спеціальним букварем зможуть європейці

  Дізнатися більше про Україну за спеціальним букварем зможуть європейці. Тисячу примірників "Абетки моєї країни України" видали німецькою мовою.
  Особливість книжки у тому, що її спільно писали українські школярі з різних куточків країни. Їхні твори, кажуть організатори проекту, не редагували, а лише перекладали іноземною та комбінували. Приміром, у абетці читачі зможуть подивитися очима маленьких українців на міжнародний центр Артек, український герб, економіку країни, жито, історію, освіту, шану, честь і навіть ярмарки. Проілюстрували видання картинами вітчизняних художників та фотографіями українців. "Абетка" - переконані автори проекту, сприятиме дружбі між дітьми в світі та сприятиме формуванню позитивного іміджу України.

  Олександр Помиткін, автор проекту "Абетка моєї країни України": "Це комплекс який розповідає не тільки про Україну, а й український народ і доводить усьому світові те що Україна і українці як нація відбувалися, як нація цивілізована".

  Анастасія Гориш, учасниця проекту: "Я написала про закони, а букву З для того щоб діти дізнался що в нашій країні є закони. Дитина має право на безкоштовне навчання, лікування".

  Оксана Зремяк, учасниця проекту: "Я написала про міста Львів і Київ тому що Львів є для мене рідне місто і Київ теж дуже гарне місто і воно теж має багато своєї історії".
  Попередній матеріал
  Квитки на Євро-2012 за півціни надійшли у продаж [відео]
  Наступний матеріал
  Музей фототехніки та фотожурналістики відкрили у Донецьку
  Теги: