Фото ДПСУ

Діти українських прикордонників відпочиватимуть у Польщі та у Карпатах

  Через окупацію та  анексію Криму Росією діти співробітників Держприкордонслужби України (ДПСУ), на жаль, не зможуть відпочити у відомчому дитячому оздоровчому центрі "Прибережний", що в Саках.
  Про це 20 червня повідомили у прес-службі прикордонного відомства.

  Однак при тому зазначивши, що керівництво ДПСУ та Об’єднана профспілкова організація Держприкордонслужби, за сприяння Голови Федерації дитячих організацій України Тетяни Гончарової та Голови правління Дитячого фонду України Валентини Симоненко спільно знайшли інші можливості вирішення питання літнього відпочинку дітей персоналу відомства.

  Так, на  кінець липня планується поїздка 40 дітей у польське містечко Закопане. Ще 45 дітей з 14 по 31 липня перебуватимуть на відпочинку на території Малопольського воєводства Республіки  Польща.  

  А 14 червня 40 дітей з сімей прикордонників виїхали в табір "Дитяче селище", що в Івано-Франківській області, де перебуватимуть два тижні.

  "Усі подорожі здійснюватимуться за рахунок зазначених організацій. Нашим військовослужбовцям, тобто батькам дітей, вони не коштуватимуть жодної копійки", - повідомила голова профспілки ДПСУ Антоніна Птиця.

  Крім того, голова профспілки повідомила, що за домовленістю з одеським дитячим табором "Дружба" та табором МВС "Променистий", що на Київщині, є можливість придбання для дітей персоналу Держприкордонслужби путівок, які коштуватимуть значно менше собівартості.   
  Попередній матеріал
  Від початку АТО загинуло 156 українських вояків - ЗСУ
  Наступний матеріал
  Терористи вкрали у інкасаторів "Приватбанку" мільйон гривень