Діти, що перемогли в конкурсі футбольних малюнків, стали друзями Євро-2012

  Намалюй мені Євро-2012. 20 дітей, які перемогли в конкурсі футбольних малюнків, стали друзями Євро - 2012. А чотири автори найбільш творчих та ідейних робіт, поїдуть до штаб-кавртири УЄФА та зустрінуться з її президентом Мішелем Платіні. Як футбол надихає на творчість - в матеріалі Лесі Головатої.

  Поки одні у футбол грають, інші його малюють. І не обмежують свою фантазію ні просторовими, ні часовими, ні ідейними рамками.

  Світлана Касперська, друг Євро-2012:"Ось це вболівальник, які вболівають, а це обереги, які є на писанці... тому я зобразила писанку як оберіг Євро-2012".

  Данило Смик, друг Євро-2012: "Я намалював поїзда, який їде до України. хто в цьому поїзді? Футболісти".

  Богдан Стасишин, друг Євро-2012:"Футбол гуляють і в галактиці, сині проти зєлєних. А які це планети? Земля і луна".

  А ця юна художниця вирішила наперед ощасливити усіх українських фанатів. На її малюнку - фінальний матч Євро-2012. Одразу з рахунком. Більше схожим на баскетбольний.

  Маргарита Нечваль, друг Євро-2012:"Люди грають. і наша Україна перемогла. Україна - 123, а Швеція 33".

  Євгенія Гапчинська теж друг Євро-2012, водночас допомагала в журі з-поміж трьох сотень претендентів обирати собі талановиту компанію. Діти зуміли здивувати художницю.

  Євгенія Гапчинська, друг Євро-2012, художниця: "Я бы так никогда не нарисовала, если бы меня попросили нарисовать футбольное поле. я уже мыслю линией горизонта, небо, земля, а они мыслят какой-то вид сверху, люди не так как взрослые предстваляют себе это".

  А от видавця Івана Малковича здивувало те, що більшість серед переможців - дівчата. Він одразу вивів свою теорію.

  Іван Малкович, друг Євро 2012, видавець: "Україна - це все ж таки матріархат, це відгомони матріархату, значить у нас ще буде чемпіонат Європи з жіночого футболу".

  Юні дарування, не відходячи від сцени, протестували щойно подарований футбольний м`яч. 

  4 найкращих юних художників поїдуть до Женеви на матч між Україною та Швейцарією. Але й ті, хто залишаться, матимуть приємні бонуси.

  Маркіян Лубківський, до Євро-2012: "Ми плануємо видати календар, до якого увійдуть усі роботи, і таким чином кожна дитинка матиме на пам*ять, можливо, вперше в житті, опубліковану свою роботу".

  Наразі Євро-2012 має лише третину зі ста запланованих українських друзів. Половину обиратимуть серед знаменитостей, а іншу - через конкурси. Наступними змагатимуться за це звання фани та фотографи.

  Леся Головата, Ян Доброносов, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Грецію атакують поштові терористи
  Наступний матеріал
  Чеські профспілки погрожують уряду страйком
  Теги: