www.youtube.com

#Дякуюсолдате: Жителі України розпочали акцію на підтримку захисників Вітчизни

До флешмобу вже приєдналися в Міністерстві оборони та поширили відео, де прості громадяни України дякують воїнам за те, що ті "захищають наші міста від війни"

Користувачі соцмережі Facebook розпочали надзвичайно проникливий, патріотичний та щирий флешмоб для підтримки українських військових, захисників мирного життя Батьківщини. Всі охочі приєднатися до подяки використовують хештег #дякуюсолдате.

Акцію розпочали жителі Києва, що зафільмували, якої думки звичайні перехожі про "тих, хто захищає цей світ від ворожої артилерії".

"Подякувати військових захотіло так багато людей, що ми не знали, як усіх їх вмістити в один ролик. Пара з Луганську, яка втекла від "руського міру", зі сльозами на очах говорила і говорила про те, наскільки важливий для них подвиг ЗСУ. Дівчина з Маріуполя, що дякує батальйону "Азов". Волонтер з Харкова. Україномовні, російськомовні, діти, батьки, пенсіонери, підлітки, адвокати, майстри тату, менеджери, скейтери, жінки, чоловіки", – розповів автор відео та флешмобу.

До акції вже приєдналися у Міністерстві оборони України, зазначивши: "Це проникливе та надзвичайно емоційне відео надіслали наші читачі. Усі герої сюжету сказали так багато, а ще більше було в їх очах... Дякуємо!"

Попередній матеріал
В Афінах поблизу посольства Франції прогримів вибух
Наступний матеріал
20 тисяч посадовців виправили свої декларації - НАЗК

Порошенко назвав єдину річ, за яку можна подякувати Путіну

Бійцям "залізної" бригади вручили подяки на Яворівському полігоні