Девід Лінч завітав до Києва (репортаж)

  Чотири дні у Києві проводить знаменитий режисер "Твін Піксу" та "Малхолланд Драйв" - Девід Лінч. Тут він відкриває представництво свого фонду, який уже існує у вісімдесяти країнах світу і до роботи якого залучені такі знаменитості як Пол Маккартні та Арнольд Шварценегер. Пан Лінч має на меті розрекламувати українцям розумову техніку - транцендентальну медитацію - як шлях до вирішення усіх людських проблем.

  Українські хліб і сіль для Девіда Лінча прямо в аеропорту Бориспіль. А ще психоделічні пісні під гітару.  Американський режисер одразу попереджає - про Україну знає зовсім небагато.

  Девід Лінч, американський режисер: "Знаю, кілька років тому у вас тут була мода на помаранчевий колір. І знаю, що у вашого.. Ющенка, здається так його звати, були проблеми з лицем. Дуже сподіваюсь, що з ним усе гаразд".

  Транцендентальна медитація - так називається те, що привело Девіда Лінча в Україну. Показує свою книжку, щойно перекладену російською мовою, та відкриває тут свій фонд, який допомагатиме українцям практикувати самозаглиблення та розширення свідомості і у такий спосіб ощасливлюватися. Масово розширювати свідомість має передусім молодь.

  Девід Лінч, американський режисер: "Школа котиться до пекла. На голови школярів та студентів звалюється така кількість проблем! Транцендентальна медитація їм допоможе. У Сполучених Штатах уже двадцять шкіл повністю перейшли на цю практику - вдаються до медитації і зранку, і ввечері. В Україні ми хочемо зробити те саме".

  Українці, які практикують медитацію, радіють - бо знайшли рідну душу в особі самого Девіда Лінча. І розповідають як транцендентальна медитація покращує життя.

  Сергій, прихильник транцендентальної медитації: "Более терпеливым стал, больше стал любить свою жену, а это немаловажно. Все потому что раскрывается сердце. И это я делаю утром и вечером по 20 минут - поливаем корни нашего дерева жизни".

  Молодь же більше цікавить не медитація, а хто ж убив Лору Палмер з детективного серіалу "Твін Пікс". Фільми Лінча студенти-культурологи вивчають в контексті психоаналізу. Класика на власні очі побачили чи ще побачать у двох університетах - театральному імені Карпенка-Карого та Національному авіаційному. А для віп-персон - творчий вечір режисера у п`ятизірковому готелі. Серед запрошеного панства - хто про кіно прийшов послухати, а хто знову ж таки помедитувати.

  Володимир Стретович, народний депутат, НУНС: "Я достеменно знаю, що таке медитація і володію цим мистецтво також. Цікаво почути сприйняття медитації як транцентентного стану з уст Девіда Лінча".

  Григол Катамадзе, посол Грузії в Україні: "У його фільмах є багато фантастичного, а  так як я представляю фантастичну країну Грузію, то у нас є багато спільного".  Ольга Петрів та Борис Матвеєв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.26Мб)

  Попередній матеріал
  Кожем`якін: ВР розгляне антикризові законопроекти 14.04.09
  Наступний матеріал
  Радбез ООН засудила запуск ракети Північною Кореєю
  Теги:
  Loading...