Девід Лінч завітав до Києва

  Супер-зірка кіно, режисер Девід Лінч гостює у Києві. Це його перший візит до України. Сюди легендарного автора трилерів "Малхолланд Драйв", "Людина-Слон" і серіалу "Твін Пікс" запросили не кіномани, а місцеві прихильники медитації.

  Лінч роз`їжджає по столиці у чорному "Мерседесі". Він уже дав дві філософські прес-конференції, присвячені медитації. Як пояснює сам пан Лінч, завдяки цій техніці можна розширити свідомість. У Києві відкриють представництво фонду Девіда Лінча. Такі вже функціонують у вісімдесяти країнах світу. Сьогодні він влаштує творчий вечір, а також відвідає київські виші - театральний імені Карпенка-Карого і Національний Авіаційний університет.

  Девід Лінч, режисер: "Мені особисто дуже сподобалося, коли така велика у вас тут відбувалася подія, коли модно було носити помаранчевий колір. Але я знаю, що кожна країна має проблеми. І я тут, щоб сказати вам, що на ці всі проблеми є рішення".

  Віктор Мацишин, лікар-невропатолог, шанувальник трансцендентальної медитації: "Синдром хронічної втоми, депресія - усі ці стани можна вирішити дуже просто, завдяки практиці трансцендентальної медитації. Я знаю, що в Києві на цей час навчено десь близько двадцяти тисяч людей".

  Попередній матеріал
  Британські військові загубили ноутбук із секретними даними
  Наступний матеріал
  МВФ бачить поступ у переговорах про надання другої частини кредиту
  Теги:
  Loading...