Держземагентство виділяє 18 тис. га під земельні ділянки для учасників АТО

  Вояки, які беруть участь в АТО, а також родичі загиблих героїв Небесної сотні отримають земельні ділянки. Про таке повідомив голова Держземагентства Сергій Рудик.


  За його словами, відомство готове виділити цим людям понад 18 тисяч гектарів паїв у всіх областях України. Розподілятимуть землю залежно від потреб заявників, наразі ж чекають списків від силових структур, представники яких беруть участь в антитерористичній операції. Тобто – Національної гвардії, Служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ, прикордонної служби, а також добровільних військових загонів. Прискорити процес родичі вояків і героїв Небесної сотні можуть, звернувшись до місцевих земуправлінь.  

  Голова Держземагентства Сергій Рудик розповів: "Якщо людина хоче займатися сільським господарством в перспективі, в наявності земельних площ – це може бути 2 гектари, може бути 12 соток – під, наприклад, садове товариство. Оці 18 тисяч, це те, що ми силами земагентства сумарно можемо знайти в межах державної форми власності. По військовослужбовцям ще не має остаточних списків, але я і кажу: звертайтеся. Основне питання зараз – ініціатива людей".

  Як ми повідомляли, сьогодні ж Президент підписав змінений закон про соціальний і правовий захист військовослужбовців, який посилює державну підтримку та пільги самим воякам та їх родинам.

  Попередній матеріал
  Столичний суд скасував рішення Верховної Ради Криму про проведення референдуму
  Наступний матеріал
  На Донеччині за ніч терористи влаштували 6 вибухів на залізниці