Держвиконавці обіцяють поки не викидати вчительку Москаленко з помешкання

  До дисциплінарної відповідальності притягнуто начальника відділу Державної виконавчої служби Печерського райуправління юстиції у Києві - через неналежне виконання рішення суду у справі Ніни Москаленко. Про це повідомили у прес-службі відомства.

  Посадовцю закидають неналежний контроль за правильністю проведення виконавчих дій та недотримання прав сторін. У Державній виконавчій службі наголошують, що вчительку Москаленко та її матір із будинку не виселятимуть до встановлення способу і порядку виконання рішення суду. Адже в резолютивній частині документа не зазначено, з якої саме частини оселі необхідно виселити боржників.

  Ніна Москаленко, якій належить дві третини будинку в елітному районі столиці, неодноразово заявляла, що її залякують і намагаються силоміць виселити з помешкання невідомі на підставі рішення Печерського райсуду Києва. 22 квітня жінку витягли на вулицю, викинули її речі, а вікна та двері будинку заварили металевими щитами. За фактом пошкодження оселі правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

  Попередній матеріал
  Українські блоги уперше номінувалися на міжнародному конкурсі "The Bobs"
  Наступний матеріал
  Японські вчені знайшли Атлантиду
  Теги:
  Loading...