Фото edu78.ru

Держрезиденції "Залісся" та "Синьогора" відкрито для відвідувачів

  Державне управління справами відкриває для рекреаційної діяльності та відвідування державні організації "Резиденція "Залісся" (п/в Богданівка Броварського району Київської області) та "Резиденція "Синьогора" (с.Гута Богородчанського району Івано-Франківської області), що перебувають у його управлінні. Про це йдеться на сайті Президента Укріїни.

  "Відтепер громадяни матимуть можливість відвідати з екскурсіями кожну з резиденцій. У рамках візитів організовуватиметься культурно-пізнавальний відпочинок, орнітологічний туризм, відпочинок на рекреаційних майданчиках, огляд інтер'єрів режимних об'єктів, святкові екскурсії, прогулянки верхи на конях. Крім того, відвідувачі "Залісся" зможуть спостерігати диких тварин на території заповідника, організовувати любительську та спортивну риболовлю у межах затверджених граничних лімітів. Для відвідувачів "Синьогори" також буде відкритою канатна дорога. На території резиденцій відпочиваючі матимуть право використовувати власну фото-, відеотехніку, проводити кіно-, фото-, аудіо та відеозйомку", - повдіомляє Адміністрації Президента.

  При цьому, згідно затвердженого порядку, рекреаційна діяльність на об'єктах проводитиметься за умови відсутності державних заходів та з додержанням вимог охорони навколишнього середовища. Відвідувачів буде супроводжувати екскурсовод або інша відповідальна особа, за погодженням з генеральним директором резиденції.

  Замовлення на проведення екскурсій з відвідуванням режимних об'єктів прийматимуться не пізніше, ніж за дві доби до дати відвідування. Допуск учасників екскурсії здійснюватиметься співробітниками УДО за наявності документів, що посвідчують особу.

  Довідка. Заліське заповідно-мисливське господарство (Державна резиденція "Залісся") було створено в 1957 р. поблизу с.Залісся Броварського району Київської області. Господарство розташовано в Броварському районі Київської області та Козелецькому районі Чернігівської області. Площа господарства 14836 га.
  Державна резиденція "Синьогора" знаходиться біля с. Гута Богородчанського району Івано-Франківської області. Займає площу 10 866 га.
  Попередній матеріал
  Сьогодні українці відзначають свято Маковія
  Наступний матеріал
  Хакерська группа повідомила, що має доступ до трьох іPhone Медведєва
  Loading...