5.ua

Держприкордонна служба почала передислокацію своїх співробітників із Криму

  Перший заступник голови Держприкордонслужби Павло Шишолін повідомив, що Державна прикордонна служба вже почала передислокацію своїх співробітників із Криму. Вони продовжать нести службу на території Херсонської області.

  Кораблі морської охорони переведуть у Маріуполь, а два катери берегової охорони - до Одеси. Також, Шишолін повідомив, що рух на українсько-російському кордоні - не перекритий, хоча там діє посилений контроль. Тепер час, потрібний для перетину кордону громадянами збільшився.

  Павло Шишолін, перший заступник начальника Державної прикордонної служби України: "Ми вже котрий день здійснюємо контроль в’їзду на адміністративному кордоні Херсонської та Запорізької областей з АР Крим. Щоденно на цих напрямках ми контролюємо абсолютно весь транспортний засіб і всі потяги, які рухаються в напрямку Мелітополя і Херсона. За останні півтори доби ми відстежуємо зростання потоку громадян і ТЗ з АР Крим. Сьогодні це в середньому в півтора рази більше, ніж в попередні дні".

  Водночас у Міністерстві оборони поки що немає рішення щодо подальших дій українських військ в окупованому Криму. Про це повідомив на брифінгу заступник в.о. міністра оборони України Леонід Поляков. За його словами, сама присутність збройних сил у Криму відіграє роль фактор стримування.

  Попередній матеріал
  О 17:30 Білий Дім може оголосити нові санкції щодо Росії - джерело
  Наступний матеріал
  Financial Times: ЄС не буде вводити економічні санкції проти Росії
  Теги:
  Loading...