Державіаслужба спростовує слова пілотів розбитого у Донецьку АН -24

  Державіаслужба спростовує слова пілотів розбитого у Донецьку АН -24 - про нульову видимість під час приземлення. Про це в ефірі "5 каналу" заявив голова установи Анатолій Колісник. З його слів не вплинула на ситуацію і метеовишка, яку повітряне судно зачепило перед катастрофою.
  Анатолій Колісник, голова Державної авіаційної служби України: "Повлияла ли метеовышка на исход? Скажу вам – нет. Вышка представляет собой лёгкую конструкцию, по которой если ударить палкой, то она складывается – это специальная конструкция. Для нулевой видимости  самолёт Ан-24 не предназначен, но такой видимости и не было. В момент аварии видимость была более тысячи метров. Погода в это время в Донецке колебалась по вертикальной видимости 60-70 метров, горизонтальная видимость составляла более километра. Условия были сложные, но не катастрофические".

  АН-24 розбився в донецькому аеропорту минулої середи під час приземлення. Чартерний рейс з Одеси віз на матч футбольних уболівальників. Загинули п`ятеро людей. На лікарняних ліжках нині залишаються троє членів екіпажу. Всіх травмованих пасажирів виписали напередодні.
  Попередній матеріал
  Відтепер про мітинги потрібно повідомляти за 10 днів
  Наступний матеріал
  До Києва прибули евакуйовані з Сирії українці
  Теги:
  Loading...