фото із соцмереж

Пілотам розіслали попередження про небезпеку польотів над Чорним морем – Державіаслужба

  Відповідні повідомлення були розіслані у зв'язку з навчаннями, що проходитимуть 1-2 грудня поблизу Криму

  Державна авіаційна служба України підтвердила інформацію про те, що раніше за заявкою Міністерства оборони пілотам були розіслані оперативні повідомлення (NOTAM) про небезпеку польотів над Чорним морем. Про це повідомили у прес-службі відомства, передає УНІАН.

  "NOTAM видано в інтересах Міноборони. Це була їхня заявка", – зазначили у Державіаслужбі.

  Крім того, у відомстві наголосили, що згідно з міжнародними нормами, Україна є єдиною державою, яка регулює повітряний простір над Кримським півостровом.

  "Відповідальність за обслуговування повітряного руху в повітряному просторі над відкритим морем у межах РПІ (район польотної інформації) Сімферополь, відповідно до рішення Ради ІКАО від 17 лютого 1997 року делеговано Україні. Виходячи з цього, Україна є єдиною міжнародно визнаною державою, що забезпечує обслуговування повітряного руху у межах РПІ Сімферополь і публікацію аеронавігаційної інформації про РПІ Сімферополь", – підкреслили у службі. 

  Нагадаємо, 30 листопада стало відомо, що 1-2 грудня Україна проведе ракетні навчання неподалік окупованого Криму, в яких будуть задіяні зенітно-ракетні війська, бойова, транспортна і безпілотна авіація. За даними деяких ЗМІ, у разі проведення Україною ракетних стрільб поблизу тимчасово окупованого Криму Росія погрожує Києву ракетним ударом.

  Згодом секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що РФ розгортає дивізії на кордоні з Україною одночасно з погрозами застосувати ракетну зброю.

  Як повідомляв 5.ua, 30 листопада речник Міноборони Андрій Лисенко повідомив, що Україна не скасує навчань біля Криму через погрози Росії.

  Попередній матеріал
  Глава Федерації металургів України: Затверджувати тарифи “Укрзалізниці” повинен незалежний регулятор
  Наступний матеріал
  "Реанімаційний пакет реформ" про медреформу: Це не означає, що 1 січня 2017 року ми прокинемося і у нас все це запрацює

  РФ розгортає дивізії на кордоні з Україною одночасно з погрозами застосувати ракетну зброю - Турчинов

  У ЗСУ розповіли подробиці ракетних навчань поблизу Криму, що налякали РФ

  Лисенко: Україна не скасує навчань біля Криму через погрози Росії

  У Міноборони допускають, що РФ може завдати ракетного удару через українські ракетні стрільби над Чорним морем