5.ua

Депутати Одеської облради закликають зберегти цілісність України

  Із закликом зберегти цілісність України та засудити введення російських військ на територію держави звернулися до уряду та народу України депутати Одеської облради.

  Щоб ухвалити текст заяви, який мав задовольнити представників усіх політичних сил, депутати витратили майже три години. Водночас, під час сесії, будівлю облради пікетували близько півтисячі проросійськи налаштованих мітингувальників. Вони виламали вхідні двері держустанови та зайшли всередину. Кілька їхніх представників потрапили і до сесійної зали облради. Вимагали від депутатів проголосувати за референдум щодо утворення Одеської Автономної республіки. Облрада таку ідею не підтримала. Втім, на вимогу мітингарів, до тексту звернення внесли побажання неприпустимості розпалювання міжнаціонального та міжрелігійного протистояння. Водночас, проросійські мітингувальники, які були біля держустанови, зірвали національний прапор України, який майорів на флагштоці. Натомість встановили російський триколор. Наразі біля облдержадміністрації перебувають як проросійські активісти так і євромайданівці. Їх розділяє кордон міліції.

  Антон Давидченко, голова Одеського антимайдану:«Я предлагаю этот ответственный шаг принять депутатам и просто принять резолюцию: мы пока не понимаем, кто есть власть, мы берем на себя всю полноту ответственности за происходящее в нашей области надеемся, что, когда все устаканится, мы с радостью все обратно вернем».

  Микола Тиндюк, голова Одеської облради: «Ми обстоюємо єдність України та державу для людей. Вважаємо неприпустимим введення на територію України будь-яких іноземних військ. Депутати обласної ради несуть особисту відповідальність перед своїми виборцями не тільки за вирішення соціально-економічних проблем регіону, а й збереження миру і спокою».

  Попередній матеріал
  Мінфін обіцяє вчасну виплату зарплат
  Наступний матеріал
  Росія продовжує стягувати війська до східних кордонів України
  Теги:
  Loading...