5.ua

Депутат від «Батьківщини» вимагає розпочати кримінальне провадження проти Рибака [відео]

  Розпочати кримінальне провадження проти голови Верховної Ради, вимагає член фракції «Батьківщина» Ігор Бриченко.

  Він звинувачує Володимира Рибака у перешкоджанні діяльності народного депутата. За словами Бриченка, спікер нібито поставив на голосування сфальшовані поправки до Податкового кодексу і не взяв до уваги наявність офіційного листа про їх відкликання. Про це нардеп написав у зверненні до Генпрокурора Віктора Пшонки. Також Ігор Бриченко за власною ініціативи сьогодні відвідав Головне слідче управління МВС, де свідчив про фальсифікацію поданих нібито від його імені поправок до Податкового кодексу.

  Ігор Бриченко, народний депутат, ВО «Батьківщина»: «Я подавав 31 поправку до змін до Податкового кодексу. Коли 24-го числа вранці я отримав матеріали від сесійної зали і порівняльну таблицю, я помітив, що з’явилася поправка 36 і 76. Відразу я відреагував – написав заяву Володимиру Рибаку, тому що в сесійній залі провелася махінація з підробки документів. На цю заяву Володимир Рибак не відреагував, а відкинув її і з грубим порушенням порушив регламент – поставив на голосування цей законопроект».

  Нагадаємо, 24-го жовтня парламент ухвалив поправку до Податкового кодексу. Як вважають в «УДАРі», вона може перешкодити їхньому лідеру балотуватись у президенти у 2015-му році. За поправками до закону, оскільки Кличко платив податки у Німеччині, йому можуть закинути те, що він не проживав останні 10-ть років в Україні, як того вимагає вітчизняне законодавство від претендентів на президентську посаду. Про намір висувати свою кандидатуру на президентських виборах Кличко заявив одразу після голосування.

  Попередній матеріал
  Законопроект Лабунської парламентський комітет розгляне у понеділок
  Наступний матеріал
  Одеська міськрада голосуватиме за відставку Костусєва у понеділок