5.ua

Денні бої на Євромайдані

  Протистояння, а потім відносне затишшя і знову сутички - активісти Євромайдану та силовики кілька разів відновлювали активні дії протягом першої половини дня. А потім призупиняли боротьбу.

   Камінчик за камінчиком у столиці розбирають центральну площу міста. Бруківка з Майдану Незалежності нині слугує зброєю для захисту від силовиків, які вже добу з періодичними паузами наступають на Євромайдан.

  Протестувальниця: «Я би не хотіла, щоб ця бруківка когось поранила, але інакше не можу. Нам самими не подобається, але що поробиш».

  Тим часом центральний штаб революції догорає. У підпаленій напередодні будівлі обвалилися перекриття на 4 та 5 поверхах. Звідти не можуть забрати речі орендарі приміщень і власники приватних фірм.

  Власник: «Там документи, гроші, все моє життя».

  Із палаючої будівлі активісти терміново виносять продукти. З рук у руки передають їх у найбільші намети на майдані. Це останнє, що було у профспілках, - каже комендант. Раніше звідти вже перевезли шпиталь. Нині він розташовується у Михайлівському соборі.

  Степан Кубів: «У нас тепер будуть інші стратегічні точки».

  До церковного шпиталю тяжко травмованих поки що не доставляли. Та, лікарі не виключають, що найближчі години доведеться й операції робити на місці й кулі діставати. Адже всередині дня затишшя на Майдані почало перериватися спалахами боїв. Мітингувальники жбурляють у силовиків каміння, ті відповідають газовими й шумовими гранатами та пострілами з помпових рушниць.

  Дар’я Феденко, Ірина Герасимова, Орест Пона та Максим Петраков, «5 канал».

  Попередній матеріал
  У ВР оголосили термінову евакуацію
  Наступний матеріал
  Християнські громади Одеси засудили дії силовиків
  Теги:
  Loading...