День жалоби і вшанування пам`яті жертв Великої Вітчизняної війни

  День жалоби і вшанування пам`яті жертв Великої Вітчизняної війни відзначають сьогодні на пострадянському просторі. Цього дня - тисяча дев`ятсот сорок першого року - війська Німеччини напали на Радянський Союз. Велика Вітчизняна тривала тисяча чотириста вісімнадцять днів.
  Схилити голову перед пам`яттю жертв закликав Президент Віктор Ющенко. У вирі війни - втратили життя майже 10-ть мільйонів наших співвітчизників", - нагадав у своєму зверненні Глава держави. 

  А президенти Росії та Білорусі сьогодні вшанували пам`ять загиблих у Бресті - це місто одним із перших прийняло удар німецької армії. Тод на Брестську фортецю - бомби упали ще вдосвіта.

  Гул літаків та вибухи - лунали у Бресті і сьогодні. Пам`ятні події відтворили на великому екрані посеред фортеці. За кадрами хроніки стежили десятки ветеранів, мешканці міста та гості з Росії. На честь роковин, до Бреста прибув спеціальний "потяг пам`яті" з Москви. У пам`ять про загиблих, пустили по ріцці вінки зі свічками, та поклали квіти до вічного вогню. Урочистості у Бресті триватимуть до вечора.
  Попередній матеріал
  Українському хакеру загрожує 72 роки ув`язнення
  Наступний матеріал
  В інциденті з зятем Тимошенко винні бійці ВВ,- МВС
  Теги:
  Loading...