facebook.com/Ilya.S.Novikov

День вишиванки: Новіков у суді захищає Карпюка і Клиха в українській сорочці

  Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки

  Вишиті сорочки одягають усі – від малого до великого, у вишиванках дефілюють і на роботі, і в школах. У такий спосіб українці намагаються зберегти народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

  Дата проведення – щороку в третій четвер травня. Автор ідеї – студентка історичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. У 2007 році дівчина започаткувала Всеукраїнську акцію День Української вишиванки. Спочатку її підтримала молодь. Із кожним роком свято набувало масштабів. І сьогодні день вишиванки набув статусу міжнародного.

  Російський адвокат Ілля Новіков, який захищає українських політв'язнів, на своїй сторінці у Facebook опублікував фото із зали суду в українській сорочці. На фото можна розгледіти, що Карпюк теж одягнений в українську вишиванку.

  Як повідомляв 5.ua, близько 500 тернопільських чиновників у національному вбранні з вишитими рушниками вишикувалися у формі сонця біля пам'ятника Степану Бандері. Своєю акцією працівники облдержадміністрації та облради закликають чиновників з інших областей так само дружньо і колоритно відзначити День вишиванки 19 травня.

  Попередній матеріал
  Україна має змусити РФ говорити про Крим на міжнародному рівні – експерт
  Наступний матеріал
  Зниклий єгипетський Airbus A320 подавав сигнал лиха
  Loading...