5.ua

День родини: як святкували у столиці

День родини відзначають в Україні. З цієї нагоди на березі Дніпра в столиці зібрали сто багатодітних родин, до речі, в Києві таких 14 тисяч, і влаштували їм активний відпочинок

У гущавині столичного Гідропарку - імпровізований футбольний матч. У команді - троє дітей, які і самі не можуть хвильки всидіти на місці, і матері не дають. А Юлія Бессараб цьому лише радіє, бо каже, з дитинства мріяла народити кількох дітей, і навіть те, що вже дев'ять років виховує їх самотужки, не применшує її материнського щастя.

"Хочеться дати своїм дітям найкраще, найправильніше, а щодо якихось зовсім важких складнощів, то, мені здається, такого немає. Тому що головне любити своїх дітей, свою сім'ю, і це абсолютно не складно", - говорить багатодітна мама Юлія Бессараб.

Щоби діти могли за себе постояти, мати наполягла - повинні займатися спортом. Тринадцятирічний Даниїл уже став чемпіоном України з тхеквондо, молодший брат із сестрою лише почали тренуватися.

"З п'яти років я займаюся тхеквондо і вже скільки я не хотів, скільки не добивався, скільки не намагався йти, але мама мене все-одно змушувала залишитися. І я все-таки домігся чорного поясу", - розповідає Даниїл Дяченко.

З футбольного поля багатодітна родина поспішає на кулінарну локацію. Щоб власноруч приготувати авторський смаколик, команди з різних районів столиці повинні вибороти в конкурсах кожен інгредієнт. 

За хліб команди мають згадати приказки. А от щоб роздобути м'ясні набори, свої вміння здобувати та відкладати гроші демонструють багатодітні татусі. Якомога швидше треба порозпихати в одязі так звану заначку - сувенірні купюри на суму три тисячі гривень. 

Допоки всі команди затято продовжують боротьбу за продуктові набори, менша дітлашня розважається іграми. А найнетерплячіші гурмани об'єдналися в збірну й з усього, що позалишалося, сконструювали на свій смак - бургер по-київськи.

Леся Головата, Олександр Фенько, "5 канал".

Попередній матеріал
Потужний вибух у Києві: всі подробиці - репортаж
Наступний матеріал
У Маріуполі стартував свій "Казантип"
Loading...