День народження носух у столичному зоопарку [відео]

    Інстинкти носух вирішили перевірити у столичному зоопарку. Цим ссавцям влаштували День народження. Щоправда, святкову трапезу від тварин сховали. Завдання носух - їжу розшукати. За звання найспритнішого змагалися п`ятеро.

    Іменинникам із довгими носами працівники звіринцю власноруч готують подарунки. Картонну бджілку та кавун начиняють різноманітними ласощами. Для носух це - яблука, банани, риба, м`ясо та хліб із варенням.

    Валентина Зайцева, екскурсовод: "Мы сделали этот шарик. Мы его подвесим. То есть эту еду будет сложно достать. Для того, чтобы еду достать, нужно головкой немножко подумать".

    Тільки-но запашні кулі заносять до вольєра - носи тварин починають активно рухатися. Найспритнішою виявилася носуха Нюся. Для своїх чад Глорії, Біліни та Тімки вона кидає їжу на землю. Що з таким апетитом їдять тварини -  намагаються вгадати глядачі.

    Як всеїдні самки закидають усе до рота, глава родини Нос спостерігає здалеку. Близько до трапези його не підпускають. Голодний Нос вирішив самотужки поживитися з кулі, що висить найвище. Дістатися до неї у ссавця забракло сил.     

    Сергій Григор`єв, завідувач науково-просвітницького відділу Київського зоопарку: "К сожалению, он стерилизован. Поэтому, он занимает самое низшее место в стае. Роль его такая очень грустная. Группы обычно состоят из самок в природе. Самец им необходим только на период размножения. Они такие амазонки".

    Навіть коли вся родина носух наїлася від пуза, тиху годину не влаштовують.

    Світлана Радіонова, зоолог: "Они такие же как обезьяны. Шкодливые. Очень подвижные животные. Ищут, роют, бегают, любопытные очень".  

    Наступний день народження у зоопарку - тигрячий.  Привселюдно хвостатих іменинників частуватимуть на День Незалежності.

    Людмила Голоднік, Ян Доброносов, 5 канал

    Попередній матеріал
    Аль-Каїда погрожує США новою хімічною зброєю
    Наступний матеріал
    Андрухович:Для проведення реформ необхідно змінити центральну владу
    Теги: