фото прес-служби МВС

Делегація ООН ознайомилась з планами реформування МВС України

  Делегація ООН на чолі з помічником Генерального секретаря ООН Іваном Шимоновичем прибула до МВС з метою оцінки поточної ситуації в галузі прав людини в Україні.

  Про подробиці зустрічі 12 грудня повідомили у прес-службі МВС.

  У відомстві з представником ООН  було обговорення питання реформування української міліції. Як зазначив заступник глави МВС Тігран Авакян, МВС буде політичним органом управління ряду окремих служб, до складу яких будуть входити Національна поліція, Національна гвардія, прикордонна та міграційна служби, служба з надзвичайних ситуацій.

  "Станом на сьогодні вже скорочено 30 тис. правоохоронців. Головна мета таких заходів – позбутися тих працівників, які не відповідають критеріям реформування", - зазначив Авакян.

  Детально про ситуацію в зоні проведення антитерористичної операції представникам делегації ООН розповіли Віктор Чалаван та Ігор Бабич.

  Зокрема, начальник Департаменту організації діяльності підрозділів міліції особливого призначення Віктор Чалаван розповів представникам делегації про передумови створення спецбатальйонів, їх основні функції та завдання.

  "Є велике занепокоєння ситуацією по забезпеченню прав та свобод людини, яка склалася на території Донецької та Луганської областей. Міжнародні експерти фіксують там грубі порушення, - зазначив Віктор Чалаван. - Кричущими фактами порушення прав людини зі сторони терористів є обстріли колон біженців, знищення об'єктів інфраструктури, використання людей в якості живих щитів, мінування житлових та суспільних будівель та ін.".

  Тігран Авакян подякував помічнику Генерального Секретаря ООН Івану Шимоновичу за підтримку та увагу до діяльності відомства.

  "Ми вдячні керівництву ООН і сподіваємося на об'єктивну оцінку того, що відбувається на території України", - наголосив Тігран Авакян.

  Попередній матеріал
  РНБО констатує "поступове та обопільне" встановлення режиму тиші на Донбасі
  Наступний матеріал
  Колишні військові у Дніпропетровську відновлюватимуть для сил АТО бойову техніку

  В Україну прибув помічник генсека ООН з прав людини

  Україна подає позов до Росії в Міжнародний суд ООН

  4 356 людей загинули на сході України від початку бойових дій на Донбасі - ООН

  У МВС планують скорочення кількості "силовиків" до 160 тисяч