Деканоідзе 5.ua

Деканоідзе: Влітку в Нацполіціі почне роботу управління щодо захисту прав затриманих

26 поліцейських вже проходять навчання

У Національній поліції України влітку почне роботу управління щодо захисту прав людини. Про це заявила глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе на брифінгу в понеділок у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У кожній області будуть представники цього управління, які будуть дотримуватися нової концепції прав людини і будуть дуже тісно співпрацювати з безкоштовною юридичною допомогою (яку надають юристи Міністерства юстиції)", – сказала Деканоідзе.

Вона зазначила, що через місяць завершуються тренінги для поліцейських, які працюватимуть в управлінні із захисту прав людини, і після червня поточного року почне роботу апарат цього управління. У тренінгу беруть участь 26 поліцейських.

Також глава Нацполіціі повідомила, що планується скорочення кількості ізоляторів тимчасового тримання, а ті, які залишаться, будуть приведені в порядок і оснащені належним чином.

Управління із захисту прав людини створюється для забезпечення прав затриманих, належного реагування на порушення. Поліцейські цього управління фіксуватимуть усі процесуальні дії, які будуть проходити із затриманим, і повідомляти юристів, які надають безоплатну правову допомогу.


Нагадаємо, наприкінці квітня Хатія Деканоідзе повідомила, що в патрульній поліції з'являться так звані "групи прикриття", які будуть підкріпленням для патрулів у складних ситуаціях і на масових заходах. 

Попередній матеріал
Бойовики мають намір розширити окуповані території Донбасу – розвідка
Наступний матеріал
Євросоюз продовжить санкції проти Росії – ЗМІ
Теги:
Loading...