np.pl.ua

Деякі підозрювані у "справі Майдану" продовжують працювати на керівних посадах МВС – Горбатюк

Один із підозрюваних є чинним начальником управління громадської безпеки Нацгвардії, заявив Горбатюк

Деякі правоохоронці, яким оголошено підозру щодо причетності до розстрілу громадян під час Революції Гідності та подій на Майдані, досі працюють на керівних посадах у структурі Міністерства внутрішніх справ Укрїни. Про таке заявив начальник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк на брифінгу у вівторок, повідомляє "Укрінформ".

"Ми маємо таку ситуацію, коли підозрювані продовжують працювати у правоохоронних органах, і клопотання слідчих про відсторонення судом не задовольняються, а представниками МВС самостійно не провадиться жодних заходів для того, щоб провести власне службове розслідування і знайти законні підстави, щоб відсторонити або звільнити цих осіб", - сказав він.

Зокрема, Горбатюк розповів, що за події на Майдані 18 лютого 2014 року підозру оголошено колишньому заступнику начальника департаменту громадської безпеки МВС, який до травня ознайомлюється з матеріалами справи. За словами Горбатюка, цей підозрюваний наразі є чинним начальником управління громадської безпеки Нацгвардії. Крім того, Горбатюк зауважив, що за події 18-19 лютого, коли відбувалася так звана антитерористична операція, повідомлено про підозру трьом працівникам колишнього департаменту громадської безпеки МВС. Горбатюк підкреслив, що наразі двоє з цих підозрюваних займають керівні посади в  Департаменті превентивної діяльності МВС.

Дивіться повну хронологію подій на Майдані у відео:

Дивіться також відео за темою:

Як повідомляв 5.UA, в Україні 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Cотні

Небесною сотнею називають загиблих у Києві під час подій Революції Гідності у грудні 2013-го - лютому 2014 року. Тоді загинули 98 людей. Всього загиблими під час Революції Гідності вважаються 108 осіб.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Пам'яті початку Революції: Президент вшанував Героїв Небесної Сотні - фото

/
/
День гідності та свободи
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Закуток для усамітнення та паркова зона: яким буде меморіал Героям Небесної Сотні
Наступний матеріал
Робота з альпіністом та нові докази: ГПУ повідомила про поступ у розслідуванні справ Майдану
Loading...