5.ua

Дах керченської триповерхівки може завалитись кожної миті [відео]

  Просто неба можуть опинитися 12 родин у кримській Керчі. Покрівля їхньої триповерхівки протікає вже упродовж дев’яти років.

  Мешканці бідкаються – через постійну вологу дерев’яні підпори підгнили, і дах будь-якої миті може завалитися. Міські чиновники запевняють – дахи латають. Але на всі просто не вистачає грошей.

  Після кожної зливи у квартирі 82-річної керчанки Тамари Бакидзе – нова дірка у стелі. Бабуся каже: вже кілька років вимушена жити із відрами посеред кімнат. Але зараз навіть не це лякає жінку – після останнього сильного дощу перебувати в приміщенні стало небезпечно.

  Тамара Бакідзе: «У меня как раз правнучек пришел, стоял. Только он отошел – и это как рухнуло! Я не знаю, могло и убить дитя».

  Саме через небезпеку для життя родини залишив квартиру і Роман Карабань. Чоловік з дружиною та 3-ма дітьми змушений винаймати житло, адже у власному – вологі стіни б’ють струмом, з даху тече, а прогнилі балки горища загрожують руйнуванням стелі.

  Роман Карабань: «Тут уже крыша держится на честном слове. Вот-вот она рухнет. Тут уже страшно дотрагиваться до нее. Сами видите, уже балки все прогнили».

  Триповерхівку звели півстоліття тому. Відтоді, кажуть старожили, дах будинку не ремонтували. Останні 9 років покрівля тече. Люди кажуть – вже стомилися листуватися з чиновниками.

  Місцеві мешканці: «Обращались мы в Симферополь, в АРК, Азарову писали письмо, депутатам. Ответ один – денег нет».

  Місцеві мешканці: «Мы уже переживаем, как дождь начинается – это для нас очень страшно. А зимой – тем более, когда еще снег нападает на крышу, думаешь вообще, что все обрушится».

   Знімальна група 5 каналу вирушила дізнаватися про долю будинку до місцевих комунальників. Директор обіцяв бути на робочому місці після обіду. Однак так і не з’явився.

  Секретарка: «Этого я не знаю. Оставляйте запрос, значит».

  Журналіст: «А так он с нами встретиться не может?»

  У міській раді кажуть – на найбільш аварійні покрівлі щороку виділяють близько мільйона гривень. А на ремонт усіх дахів міста – треба 24 мільйони.

  Олег Осадчий, міський голова Керчі: «Ну, у города таких денег нет. Мы просим сегодня у правительства Украины эти денежные средства, которые нам обещали выделить. Сегодня уже проведен в УКСе  Совмина тендер на 24 млн., эти деньги будут выделены. В 2013 г. – 1,7 млн., в 2014 будут выделены все денежные средства».

  У Керчі нині – понад 400 будинків, покрівля яких потребує ремонту. Більшість – капітального.


  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Керч, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Більшість комісій на повторних виборах очолять висуванці невідомих партій (оновлено) [відео]
  Наступний матеріал
  Суд відхилив апеляцію у справі «запорізьких паламарів» [відео]
  Теги:
  Loading...