ДАІ не виявила провини своїх співробітників в аварії президентського кортежу

  Державна автоінспекція не виявила провини своїх співробітників в аварії президентського кортежу. Такі результати внутрішньої перевірки правоохоронців.

  Резонансна аварія сталася 21-го квітня. Президент Віктор Янукович поспішав до аеропорту Бориспіль, звідки мав летіти в Харків на зустріч із колегою Дмитром Медведєвим. Даішник перекрив рух для проїзду президентського кортежу, але швидка допомога із супроводу глави держави відстала. Авто намагалося наздогнати кортеж, і в цю мить даішник махнув жезлом, відкривши рух. На перехресті тієї ж миті рушило таксі, водій якого при зіткненні із швидкою кортежу, загинув на місці. Ще троє людей зазнали травм. Пасажирка таксі тривалий час перебувала в комі, її стан досі залишається тяжким.  У ДАІ у перший день аварії заперечували, що швидка належить до кортежу Президента.

  Валерій Лозовий: "В действиях работников ГАИ отсветственных за этот участок, на данном мероприятии нарушений служебной дисциплины не установлена. По поводу того, какие будут приняты решения следственным управлением, я думаю проинформирует Генпрокуратура".

  Попередній матеріал
  Аудит діяльності попередньої влади проведе американська компанія
  Наступний матеріал
  Контрреволюція у Киргизстані
  Теги: